Martinique

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Martinique kinnisvara müügikuulutusi.

Martinique'is müüdav kinnisvara

Martinique on kibe Kariibi mere saar, mis on osa Väike-Antillide saarestikust. Prantsusmaale kuuluvad, selle kultuuri iseloomustab Prantsuse ja Lääne-Indiast tulenev mõju. Selle suurim linn ja kapital on Fort-de-France. Martinique asub Kariibi mere väikesaartel Lääne-Antillidel.

Saarel on ilus kirjanduslik traditsioon, muusikaline ja gastronoomiline, igal aastal kaasneb palju välismaalasi oma suurepäraste randade ja kultuuride ristteel.

Paljud on need, kes soovivad Euroopa kodanikke asustada, elada ja töötada Kariibi mere piirkonnas, Martinique on selgelt üks kõige soovitavamaid sihtkohti.

Parimad linnad, kus otsida Martiniqueis müüdavat vara, on järgmised: pealinn, Le Carbet ja Saint-Pierre.

Kui otsite Martinique'is asuvat kinnisvara vaikses kohas, võite valida Le Carbet'i.

Le Carbet on linn, mis asub Fort-de-France'i ja Saint-Pierre'i vahel ning on pestud Kariibi mere vetes, aktiivse vulkaaniga Pelée mäest jalamil. Ta on umbes 3700 elanikku nimega "carbetianos". See võtab oma nime Carbet jõest, sest siin on see suus.

Kui soovite Martiniqueis müüa vara ja vajate koht, kus on ajalooline hing, võite valida Saint Pierre'i.

Saint Pierre'i linn asub Kariibi mere rannikul, Martinique saare loodes. See asutati 1635. aastal Pierre Belain d'Esnambuci poolt ja sai Martinique'i pealinnaks, kuni 1902. aastal hävitas Montaña Pelée laastav vulkaanipursk, hävitades selle täielikult, lava all maetakse ja 30 000 elanikku hukkus. Linn oli tol ajal koloonia stiilis arhitektuuripärandiga, mistõttu sai hüüdnime "väike Antillide Pariis"; nüüd nimetatakse seda "kahekümnenda sajandi Pompeii".

Kui olete huvitatud Martiniqueis müügiks olevatest kinnistutest, võite valida erinevate tüüpide vahel.

Täna Martiniqueis müügiks olevad omadused on tavaliselt suured taastatud koloonia majad, millel on muljetavaldavad aiad.

  •  
    Liikumine Martinique'i. Ekspatria ja elab Martinique'is

        Suvi on tulemas ja meil on teie jaoks suur üllatus. Me lubame teil radikaalselt oma elu muuta, kasutades lihtsat ühe suuna piletit ühele maailma kõige ilusamale Kariibi mere piirkonnale. Kariibi mere saarestiku südames on tegelikult saared, mis pakuvad unikaalset ja rikkalikku võimalust är ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Villa F4 tüüpi hacienda on krundi 602 m2, millel on hingekosutav vaade Kariibi merele ja kooritud mägi. See on varustatud sisebasseini esimesel korrus...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB